Galeria - realizacje / inspiracje

Poniżej przedstawiamy Państwu realizacje z inwestycji gdzie użyte zostały materiały zakupione w CEBIKO. Jesteśmy dumni że mogliśmy doradzić inwestorom rozwiązania które sprawiły im wiele radości i satysfakcji. Czekamy na Ciebie i służymy naszą wiedzą !

od 1992 roku na rynku Budowlanym

CEBIKO HURTOWNIA BUDOWLANA

Hurtownia budowlana Cebiko - Materiały budowlane

Firma CEBIKO CBI Robert Gumienny ma swój początek w roku 1992, powstała jako rodzinna firma wykonawcza realizująca zamiłowania do ograniczenia emisji energii do atmosfery.

Rosnące ceny ogrzewania budynków spowodowały lawinowy wzrost ilości dociepleń istniejących budynków i nowo wznoszonych. W roku 1996 po cyklu szkoleń przeprowadzonych w firmie ATLAS staliśmy się autoryzowanym wykonawcą ociepleń w „Systemie ociepleń w technologi lekkiej – mokrej ATLAS STOPTER”.
Kolejne lata wykonawstwa i brak ciągłości dostaw materiałów na budowy wymogły na nas stworzenie własnej hurtowni materiałów do dociepleń budynków i elementów suchej zabudowy wnętrz. Rozwijająca się sprzedaż dla klientów indywidualnych oraz firm wykonawczych spowodowała poszerzenie oferowanego asortymentu.

 

Po kilku latach utworzyliśmy firmę CEBIKO koncentrującą się na produkcji systemów dociepleń budynków, barwieniu farb i tynków, C.B.I natomiast nadal sprzedawała materiały ogólnobudowlane.

Od początku sezonu 2013 dla lepszej i szybszej obsługi Klientów dokonaliśmy połączenia obu firm, tworząc firmę Cebiko CBI.
Obecnie sprzedajemy szeroki wachlarz materiałów budowlanych od fundamentu po dach.

Barwimy farby ( Tikkurilla, Dekoral, Pigment ) i tynki strukturalne ( Kreisel, Majsterpol ). Opracowaliśmy także systemy ociepleń budynków CEBIKO i CEBIKO TERM w technologii lekkiej mokrej, których częścią składową są tynki mozaikowe, produkowane w kilku tysiącach zestawów kolorystycznych.

 

W odróżnieniu od innych firm, w naszej mieszalni receptura każdej zabarwionej farby i tynku przechowywana jest u nas w archiwum. Pozwala to na odtworzenie każdego koloru zakupionego w naszej firmie nawet kilkanaście lat temu.
Produkujemy styropianowe zaślepki na kołki do dociepleń. Ryflujemy styropian do ocieplania ścian budynków z płyt drewnopochodnych. Wykonujemy skosy dachowe również wielospadowe.

Nasi pracownicy udzielają Klientom wskazówek dotyczących przeznaczenia i ilości potrzebnych towarów do wykonania robót.
Naszą dewizą jest : Pełne zadowolenie Klienta przez cały okres użytkowania produktu zakupionego w naszej firmie.

Takie podejście skutkuje poszerzaniem się grona zadowolonych Klientów, polecających nasze usługi swoim znajomym.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas ?

0 Lat
na rynku
0 obsłużonych
inwestycji
0 mln
sprzedanych pustaków
Doradztwo techniczne- materiały budowlane

Szybki kontakt: 601 730 644