Produkcja profili ze styropianu i styroduru w CEBIKO

CEBIKO to nie tylko farby o wyjątkowych kolorach, czy sprzedaż ociepleń najlepszej jakości i innych materiałów budowlanych. Do naszej specjalności należy także produkcja profili ze styropianu i styroduru.

Produkcja profili ze styropianu i styroduru – czym jest sztukateria?

Na początku krótko o tym czym są profile ze styropianu i styroduru.
Są to elementy architektoniczne, służące głównie do ozdoby wnętrz. Najpowszechniejszym użyciem sztukaterii są listwy sufitowe, podłogowe oraz ścienne, lecz zastosowanie tych elementów ozdobnych nie kończy się na tym.
Jedną z najważniejszych cech profili ze styropianu i styroduru jest łatwość w docinaniu. Z odpowiednim sprzętem można uzyskać najróżniejsze kształty, nawet skomplikowane figury. Kolejną zaletą jest lekkość profili, dzięki czemu elementy sztukaterii często spotykane są w teatrze, jako elementy ozdobne. Dodatkowo ze styropianu i styroduru można wyprodukować litery, logotypy, czy oznakowania informacyjne.

Produkcja profili ze styropianu i styroduru – czyli jak to działa?

Ploter termiczny pod wpływem ciepła tnie wcześniej przygotowany styropian lub styrodur. Odpowiednio zaprogramowany jest w stanie wyciąć najróżniejsze wzory – od prostych i geometrycznych, po skomplikowane i awangardowe. Dzięki temu, każdy może znaleźć wzór, który wpasuje się w jego gusta.

Sztukateria ze styroduru i styropianu
Produkcja profili ze styropianu i styroduru w CEBIKODzięki profesjonalnemu sprzętu, w CEBIKO produkcja profili ze styropianu i styroduru jest wykonywana z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. Sztukateria robiona jest na ploterze termicznym, dzięki któremu z łatwością jesteśmy w stanie wykonać elementy ozdobne o pożądanym kształcie. Produkcja profili ze styropianu i styroduru odbywa się bezpośrednio w naszym zakładzie. Posiadamy wykwalifikowaną załogę, która jest w stanie wykonać listwy oraz inne elementy ozdobne według Państwa potrzeb.

Jeżeli mają Państwo więcej pytań dotyczących produkcji sztukaterii, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania!

Produkcja profili ze styropianu i styroduru

Zapraszamy do kontaktu.

SOBOTA - ZAMKNIĘTE

Drodzy Klienci,

Informujemy, że od najbliższej soboty zmieniamy dni otwarcia. W soboty hurtownia będzie nieczynna, natomiast w pozostałe dni zapraszamy jak zwykle w godzinach 7:00 – 16.00.

Informacja o zamknięciu sklepu w soboty