Osłony dla LED

Oświetlenie z wykorzystaniem diod LED zyskało w ostatnich latach na popularności, a dzięki możliwościom zastosowania diod o dużej mocy możemy z ich pomocą skutecznie zastąpić klasyczne żarówki. Ze względu na niewielkie wymiary i elastyczną formę można je wykorzystać w kreatywnej aranżacji niemal każdego wnętrza.

Zalet oświetlenia typu LED jest wiele, z pewnością najważniejsze z nich to energooszczędność, wysoka żywotność, ekologiczność, różnorodność barw, możliwość swobodnego dzielenia modułów oraz bezproblemowy montaż. Niemniej aby oświetlenie LED służyło nam długo powinniśmy dodatkowo wyposażyć je w osłody dla LED.

Osłony dla LED do rodzaj oprawek wykonanych z odpornego tworzywa sztucznego, których zadanie polega na ochronie żarówek LED przed uszkodzeniami mechanicznymi i różnego typu zabrudzeniami wydłużając okres ich eksploatacji. Dodatkowo osłony dla LED eliminują efekt świecenia punktowego, estetycznie rozpraszając emitowane światło.

Osłony dla LED warto stosować praktycznie w każdym przypadku wykorzystania oświetlenia LED, niemniej szczególnie niezbędne są w pomieszczeniach o wyższej wilgotności jak łazienki czy kuchnie oraz w pomieszczeniach gdzie może gromadzić się więcej zabrudzeń jak różnego typu warsztaty.

Osłony na LED występują w różnych wymiarach i wariantach. W zależności od potrzeb i oczekiwanych rezultatów możemy zdecydować się na wersję bezbarwną, mleczną czy matową. Kwestia ich wyboru zależy w dużej mierze od efektu jaki zamierzamy dzięki nim uzyskać.

Dobrej jakości osłony LED gwarantują uzyskanie przyjemnego w odbiorze, jednolitego światła. Decydując się na opcję matową możemy nieco zredukować intensywność świecenia, natomiast w przypadku osłony przeźroczystej intensywność oświetlenia będzie większa.

Osłony na LED są bardzo proste w montażu a i ich wymiana nie nastręcza trudności. Łatwo utrzymać je w czystości, a wysoka jakość materiałów z jakich są wytworzone sprawia, że są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

W asortymencie naszej hurtowni posiadamy szeroki wybór różnego typu osłon na LED, jednocześnie oferujemy pomoc w doborze najbardziej odpowiedniej do konkretnych zastosowań.

SOBOTA - ZAMKNIĘTE

Drodzy Klienci,

Informujemy, że od najbliższej soboty zmieniamy dni otwarcia. W soboty hurtownia będzie nieczynna, natomiast w pozostałe dni zapraszamy jak zwykle w godzinach 7:00 – 16.00.