Materiały budowlane - farby

Cebiko - materiały budowlane
Cebiko - materiały budowlane
Cebiko stan surowy
Cebiko - materiały budowlane
Cebiko - materiały budowlane
Materiały budowlane - farby

W gamie farb znajdują się:

  • farby wewnętrzne ( lateksowe )
  • farby do elewacji ( akrylowe i silikonowe )
  • farby do metalu
  • farby do drewna
  • farby chlorokauczukowe

Jesteśmy w stanie uzyskać każdy kolor z wzorników : TVT , NCS, RAL ( za wyjątkiem metalicznych ) i innych.

Mieszanie farb

Materiały budowlane - farby

W ramach tej usługi możesz skorzystać z dostępnych w sklepie wzorników oferujących do wyboru tysiące kolorów z najpopularniejszych systemów kolorystycznych.

Wybierz kolejno:
  • rodzaj farby,
  • stopień połysku farby,
  • wielkość opakowania,
  • swój idealny kolor.
Farby

Materiały budowlane Poznań - farby

Stwórz swój wymarzony kolor razem z CEBIKO.

Kolor wnętrza naszego mieszkania, domu czy biura dodaje miejscu charakteru i wyjątkowości. Klasyczna biel jest uniwersalna, ale nie zawsze odpowiada naszym potrzebom czy oczekiwaniom. Warto zatem zastanowić się, czy wybór innego koloru ścian nie będzie lepszym i bardziej kreatywnym rozwiązaniem.

Planując aranżację kolorystyczną wnętrza warto poszukać inspiracji w Internecie (Pinterest, Instagram), na blogach projektantów wnętrz, portalach tematycznych z zakresu dekoracji wnętrz czy przeglądając branżowe czasopisma.

Co zrobić, kiedy już znajdziemy kolor, który idealnie pasuje do naszego pomysłu? Oczywiście możemy odwiedzić sklepy z materiałami budowlanymi czy hurtownie farb i poszukać gotowej farby w zbliżonym kolorze, choć może to być zadanie trudne i na pewno czasochłonne. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z mieszalni farb.

Czym jest mieszalnia farb?

Mieszalnia farb to miejsce, gdzie znajdziemy urządzenie łączące w sobie komputer z odpowiednim oprogramowaniem, dozownik farby i pigmentów oraz wstrząsarkę łączącą farbę i pigmenty w jedno.

Dlaczego mieszalnia farb jest lepszym rozwiązaniem?

Przede wszystkim z palety barw mamy do wyboru tysiące kolorów, często niedostępne w standardowej ofercie producentów farb, zatem uzyskanie wymarzonego koloru staje się proste i szybkie w realizacji. Każdy kolor na wzorniku w mieszalni farb ma swój indywidualny numer i stanowi gotowy „przepis” na daną barwę, zapewnia to zatem jej stuprocentową powtarzalność. Co więcej, możemy wybrać rodzaj farby, stopień jej połysku oraz dokładną ilość jaką potrzebujemy. A jeśli zabraknie nam farby na pomalowanie całej przestrzeni możemy ponownie skorzystać z mieszalni farb i uzyskać dokładnie ten sam kolor, tej samej farby w pojemności jaka nam zabrakła.

Jako hurtownia farb i materiałów budowlanych mamy w swojej ofercie nowoczesną mieszalnię farb, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skorzystanie z wzornika tysięcy barw z najpopularniejszych systemów kolorystycznych ułatwia dobór pożądanego koloru szybko i sprawnie, a proces mieszania zajmuje dosłownie krótką chwilę. Farbę otrzymujemy „od ręki” bez tracenia cennego czasu na poszukanie gotowej farby w upragnionym kolorze. Stosowane w mieszalni farb najwyższej jakości pigmenty gwarantują intensywność i trwałość kolorów na długi czas. Doświadczeni i profesjonalnie przygotowani pracownicy doradzą i pomogą dobrać odpowiedni kolor do potrzeb każdego klienta.

Mieszalnia farb w hurtowni CEBIKO to idealne miejsce na uzyskanie farby w dowolnym kolorze, wystarczy wybrać barwę i farba jest gotowa w mgnieniu oka!

W Cebiko zdobędziesz swój wymarzony kolor farby !

Zapraszamy do naszej hurtowni po więcej informacji

Super Promocja

Szukasz solidnego materiału budowlanego w świetnej cenie? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! 

Tylko teraz Pustak Ceramiczny TERMOTON 25 P+W KLASA 15 w cenie netto tylko 3,90 zł! Plus koszt transportu na budowę. 

Zapewnij sobie i swojej budowie materiały najwyższej jakości w niezwykle atrakcyjnej cenie. Nie przegap tej wyjątkowej oferty! 

Skontaktuj się z nami już dziś! 

601 730 644

509 719 486

info@cebiko.pl

CEBIKO - SPECJALNA OFERTA (1)

SOBOTA - ZAMKNIĘTE

Drodzy Klienci,

Informujemy, że od najbliższej soboty zmieniamy dni otwarcia. W soboty hurtownia będzie nieczynna, natomiast w pozostałe dni zapraszamy jak zwykle w godzinach 7:00 – 16.00.

Informacja o zamknięciu sklepu w soboty